KONST / Litografier / Färglitografi 13475160
nr 1347 5160
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 164/300. Bladets mått: 37x27cm, oramat löst blad
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:09:41
10/9 16:28:51
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström